Nový e-shop a testovací režim

Všechny vás zdravíme
na novém e-shopu!

 

Od roku 2005 je to už čtvrtý web - čím jsme větší, tím větší utrpení je vždycky přenášet data na nové - a doufejme - lepší řešení.

Tentokrát porod trval celý rok, v jeho průběhu jsme dvakrát změnila technické řešení - nakonec jsme se rozhodla pro Shoptet. 

A také jsem se rozhodla, že nemůžu čekat, až bude web úplně vymazlený - a spustím ho, jakmile to bude technicky jen trochu možné.

A vás poprosím o pomoc. Pomozte mi vychytat chyby, mouchy, uspořádání. Původní Látkovky.cz v roce 2005 vznikly proto, že jsem toužila po plenkovém e-shopu, který by byl přehledný, kde by byly informace a fotky skutečné, nejen opsané z webu výrobců. Kde bych si mohla vybírat i očima, když nemůžu osahávat rukama naživo.

Tak tomu je pořád - to, co Látkovky.cz pohání, je pořád touha přiblížit svět látkových plenek úplně všem, kdo o přebalování do látkových plen uvažují. Pomoci jim s výběrem. Ukázat, jak na to. Pomoci s problémy.

Podívejte se, jak šel na Látkovkách čas

První web, spuštěný v prosinci 2005

web_1

 

Redesing a přechod na nové řešení v roce 2009

web_2

 

Snaha o modernizaci 2013

web-latkovky3

 

... a současná modernizace - konečně i responzivní pro mobily

we-mobil

 

Věřím tomu, že s vaší pomocí nový web odladím tak, aby se vám tu dobře hledalo a dobře vybíralo. A že Shoptet a jeho možnosti nám k tomu budou nápomocné.

Budu vděčná za každý váš komentář, co tu nefunguje, co vylepšit - v testovacím režimu je pro vás jako odměna za vaši trpělivost a pmoc snížená doprava.

 

S láskou vaše plenková Markéta

dekuji