Nový e-shop a testovací režim

Všechny vás zdravíme
na novém e-shopu!

 

Od roku 2005 je to už čtvrtý web - čím jsme větší, tím větší utrpení je vždycky přenášet data na nové - a doufejme - lepší řešení.

Tentokrát porod trval celý rok, v jeho průběhu jsme dvakrát změnila technické řešení - nakonec jsme se rozhodla pro Shoptet. 

A také jsem se rozhodla, že nemůžu čekat, až bude web úplně vymazlený - a spustím ho, jakmile to bude technicky jen trochu možné.

A vás poprosím o pomoc. Pomozte mi vychytat chyby, mouchy, uspořádání. Původní Látkovky.cz v roce 2005 vznikly proto, že jsem toužila po plenkovém e-shopu, který by byl přehledný, kde by byly informace a fotky skutečné, nejen opsané z webu výrobců. Kde bych si mohla vybírat i očima, když nemůžu osahávat rukama naživo.

Tak tomu je pořád - to, co Látkovky.cz pohání, je pořád touha přiblížit svět látkových plenek úplně všem, kdo o přebalování do látkových plen uvažují. Pomoci jim s výběrem. Ukázat, jak na to. Pomoci s problémy.

Podívejte se, jak šel na Látkovkách čas

První web, spuštěný v prosinci 2005

web_1

 

Redesing a přechod na nové řešení v roce 2009

web_2

 

Snaha o modernizaci 2013

web-latkovky3

 

... a současná modernizace - konečně i responzivní pro mobily

we-mobil

 

Věřím tomu, že s vaší pomocí nový web odladím tak, aby se vám tu dobře hledalo a dobře vybíralo. A že Shoptet a jeho možnosti nám k tomu budou nápomocné.

Budu vděčná za každý váš komentář, co tu nefunguje, co vylepšit - v testovacím režimu je pro vás jako odměna za vaši trpělivost a pmoc snížená doprava.

 

S láskou vaše plenková Markéta

dekuji

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení