Nové video - Popolini Easyfree

V rámci projektu "Osahejte si pleny očima" přinášíme nové video, ve kterém si očima můžete osahat plenku se střihem, který se hodně odlišuje od všech ostatních plenek. Plenka Popolini Easyfree z evropské dílny Popolini. 

Plenka Easyfree se skládá ze tří částí - savé části, "kolíbky" z PUL, která se přicvakne na bavlněné svrchní kalhotky, které nemají kolem nožiček žádná gumičky, jen měkoučký náplet. Látkující pamětnice si určitě hned vzpomenou na americké plenky G-diapers - které jsem ale nikdy nemohla dát do oficiální nabídky, protože neměly povolené praní na 60. Látkovacím českým světem ale proletěly a rozhodně zaujaly. Mimojiné třeba i tím, že mají zapínání na suchý zip na zádech, takže se tím snižuje samorozepínání plenky batoletem (a zlepšuje se přebalování batolete ve stoje).

Popolini Eeasyfree se dají použít i s kompletním břišním páskem jako odklápěcí plenka, neboli minimální plena pro komunikační eliminační metodu, neboli bezplenkovou komunikační metodu neboli bezplenkovku :-)

Podívejte se sami:

 

 

 Plenky Easyfree v naší nabídce 

Pokud ti moje práce pomáhá, můžeš mě podpořit odběrem ve formě jednoho virtuálního kafe měsíčně na platformě Herohero. Díky tomu budu moci pokračovat v Látkovkách. 

 Pomohla jsem vám svojí prací? Můžete mě podpořit na Herhore. Moc děkuji. Markéta