Merino Disana - předobjednávka zima 2024/2025

Hledáte pro své děti kvalitní, ekologické a funkční oblečení, které je vhodné pro chladné a proměnlivé počasí? Tak to pro Vás máme skvělou zprávu! Německá značka Disana, která se specializuje na výrobu oblečení z merino a vařené vlny, právě představila svou novou kolekci podzim-zima 2024/2025, která je plná krásných a praktických kousků pro miminka i starší děti.

Merino vlna je přírodní materiál, který má mnoho výhod. Je jemná, prodyšná, antibakteriální, reguluje teplotu a vlhkost, a navíc je z ekologických farem, které dodržují nejpřísnější standardy pro organické materiály GOTS. Vařená vlna je zase odolná, voděodpudivá, pružná a hřejivá. Oblečení značky Disana je navíc vyráběno s pečlivým ohledem na detail a s důrazem na trvanlivost a jednoduchý, ale funkční design.

V nové kolekci podzim - zima 2024/2025 najdete například merino bundičky se zipem, které jsou ideální pro vrstvení a procházky v chladnějším počasí. Jsou dostupné v různých velikostech a barvách, jako je modrá Pacific, vínová Cassis nebo šedá Anthrazit. Skvělé jsou také merino svetříky se vzorem Aran, které jsou stylové a pohodlné. Merino kamaše a overaly jsou  zas skvělé na doma i na ven. A samozřejmě nezapomínáme ani na doplňky, jako jsou rukavice, čepice, čelenky nebo deky z merino a vařené vlny, které vás a vaše děti zahřejí a ochrání.

KATALOG DISANA PODZIM-ZIMA 2024/2025 NALEZNETE KE STAŽENÍ NA TOMTO ODKAZU

(případně mě můžete kontaktovat na e-mail jana@latkovky.cz a já Vám obratem katalog zašlu)

A jak to celé funguje?

Pokud si přejete objednat v rámci předobjednávky, prosím zašlete nám do e-mailu jana@latkovky.cz seznam objednávaného zboží (tj. číslo zboží, požadovaná velikost a barva), Vaše jméno, příjmení a telefonní kontakt.

Uzavírka této předobjednávky je u nás na Látkovách do konce února - tedy 29.2.2024. Po tomto datu Vám vystavíme zálohovou fakturu na 50 % celkové částky, kterou je nutné uhradit nejpozději do 7.3.2024

Zboží bude doručeno nejdříve v polovině července 2024. Po jeho doručení k nám Vás budeme kontaktovat, budete požádáni o doplacení zbylé částky a objednávka Vám bude v co nejbližším možném termínu doručena.