Povánoční výprodej plen

Rok 2023 byl pro svět látkových plen velmi náročný. Od začátku covidu, přes lockdowny, až po současnou ekonomickou krizi, byl svět látkových plen vystavený turbulencím, které mnohé značky i e-shopy strhly dolů.

Jsem moc ráda, že Látkovky všechno ustály a podařilo a daří se dělat potřebné změny

Jednou ze změn je také rozloučení se se značkami, které už dál nemůžeme doskladňovat - protože jejich výrobci ukončili činnost, nebo se změnily podmínky tak, že už to pro nás není udržitelné. 

Ná Látkovkách jsem vždycky nabízela plenky, kterým jsem 100% věřila a za jejichž kvalitou jsem byla ochotná stát a bez problémů řešit případné reklamace (kterých ale - když se podívám do statistik) bylo opravdu zanedbatelné minimum. Možná i proto, že se snažím i edukovat ohledně praní - a už se nestává, že by přišly plenky "sežrané čpavkem" z praní na 30. No, dobře - letos se to teda zase po 10 letech stalo. Jak taková plenka praná dlouhodobě na 30 stupňů vypadá, se můžete podívat na reelsech na instagramu Látkovek.

Značky, s kterými se na Látkovkách loučíme:

Totsbots (UK)

Blueberry (USA)

FOX plenky (CZ)

Majab (CZ)

Ellas House (CZ)

Popolini (A)

Unuo (CZ)

Bambinomio (UK)

Cotton babies (USA)

Close parents (UK)

Grovia (USA)

Nora (UK)

Petitlulu (CZ)

 

Většina z nich jsou moje srdcovky - s bambinomio, Totsbots a Blueberry jsem začínala jako s těmi nejúžasnějšími hi-tech plenkami látkovat prvorozené dítě, které už jde k maturitě. Tak dlouhou cestu jsem společně ušli. 

Vy teď máte možnost si tyhle ikonické plenky, které máme po pár kouscích, právě pořídit.

A my se pak budeme moci věnovat novým značkám, které na trhu jsou živé a budeme je moci pravidelně doskladňovat a zabezpečit kontinuitu. 

Rok 2023 byl pro látkové pleny velmi turbulentní.

Nechť je rok 2024 rokem znovuzrození pro látkové pleny i pro Látkovky!

 

Vaše Markéta

 

 Pokud ti moje práce pomáhá, můžeš mě podpořit odběrem ve formě jednoho virtuálního kafe měsíčně na platformě Herohero. Díky tomu budu moci pokračovat v Látkovkách.  

Tento text i jeho části podléhají autorským právům. Díky, že ctíte autorské právo a respektujete vynaloženou energii, která za blogem Látkovky.cz stojí. V případě zájmu o spolupráci se mi, prosím. ozvěte. Děkuji. Markéta, Látkovky.cz

Pokud vám moje práce pomáhá, můžete mě pozvat na kafe a podpořit moji práci.

 

Další články, které by vás mohly zajímat:

 

Čištění pračky 

.

Kolik stojí vyprání pračky s plenkami? .  

 

Blog latkovky.cz - další články