Nove video - popolini vlňáčky na suchý zip

Často se mezi vašimi otázkami objevuje dotaz, jak vyřešit plenky na rovno a vlňáčky. A ještě s požadavkem, aby byly tak super neotlačovací, jako jsou natahovací vlňáčky. Protože samozřejmě - natahovací vlňáčky jsou skvělé a jak nemají gumičky, neotlačují ani maličká nedonošená miminka, ani pořádné cvaldy.

A řešení je - jsou to vlňáčky od Popolini, z příjemné vlny, bez gumiček. Gumičku tedy mají, alej jednu, v oblasti zádíček, ale zato hodně plochou, širokou, takže z hlediska otlačování dělají maximálně nejlepší službu, co mohou. 

Kolem nožiček už pak jsou pružné vlněné náplety zcela bez gumiček - takže to je to řešení, které brání otlačení stehýnek. A když na to přijde, dají se k těmto svrchním kalhotkám i připnout patentky tak, aby šla připnout dovnitř SIO savá jádra. Nebo jen tak vložit klasická čtvercovka.

Když už je teda vychytaný čas velké potřeby :-) - bez toho jsou plenky na rovno ve vlňáčcích trochu riskantní záležitost.

Podívejte se na vlňáčky sami - video v rámci našeho projektu Osahejte si pleny očima:

 

 Vlňáčky Popolini v naší nabídce 

 

Tento text i jeho části podléhají autorským právům. Díky, že ctíte autorské právo a respektujete vynaloženou energii, která za blogem Látkovky.cz stojí. V případě zájmu o spolupráci se mi, prosím. ozvěte. Děkuji. Markéta, Látkovky.cz

Další články, které by vás mohly zajímat:

 

     

 

    

 

Blog latkovky.cz - další články

Pokud ti moje práce pomáhá, můžeš mě podpořit odběrem ve formě jednoho virtuálního kafe měsíčně na platformě Herohero. Díky tomu budu moci pokračovat v Látkovkách. 

 Pomohla jsem vám svojí prací? Můžete mě podpořit na Herhore. Moc děkuji. Markéta