Nove video - popolini vlňáčky na suchý zip

Často se mezi vašimi otázkami objevuje dotaz, jak vyřešit plenky na rovno a vlňáčky. A ještě s požadavkem, aby byly tak super neotlačovací, jako jsou natahovací vlňáčky. Protože samozřejmě - natahovací vlňáčky jsou skvělé a jak nemají gumičky, neotlačují ani maličká nedonošená miminka, ani pořádné cvaldy.

A řešení je - jsou to vlňáčky od Popolini, z příjemné vlny, bez gumiček. Gumičku tedy mají, alej jednu, v oblasti zádíček, ale zato hodně plochou, širokou, takže z hlediska otlačování dělají maximálně nejlepší službu, co mohou. 

Kolem nožiček už pak jsou pružné vlněné náplety zcela bez gumiček - takže to je to řešení, které brání otlačení stehýnek. A když na to přijde, dají se k těmto svrchním kalhotkám i připnout patentky tak, aby šla připnout dovnitř SIO savá jádra. Nebo jen tak vložit klasická čtvercovka.

Když už je teda vychytaný čas velké potřeby :-) - bez toho jsou plenky na rovno ve vlňáčcích trochu riskantní záležitost.

Podívejte se na vlňáčky sami - video v rámci našeho projektu Osahejte si pleny očima:

 

 Vlňáčky Popolini v naší nabídce 

 

Tento text i jeho části podléhají autorským právům. Díky, že ctíte autorské právo a respektujete vynaloženou energii, která za blogem Látkovky.cz stojí. V případě zájmu o spolupráci se mi, prosím. ozvěte. Děkuji. Markéta, Látkovky.cz

Další články, které by vás mohly zajímat:

 

     

 

    

 

Blog latkovky.cz - další články

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení