E-shop je v testovacím režimu - pokud vám něco nefunguje, prosím, dejte nám vědět! Díky moc!

Jak na plenky

Máme na výběr mnoho tvarů, druhů i materiálů látkových plenek. Pro úplného nováčka ve světě látkových plen nemusí být úplně jednoduché se v tom všem orientovat. Kromě toho, že se můžete podívat na prezentace a videa na našem kanálu na Youtube, tady je základní rozdělení látkových plen:

pleny_druhy

 

 

Látkovým plenám se na Látkovkách věnujeme už 9 let - od roku 2005. Tehdy se nám narodilo první dítě a z problému "do čeho přebalovat" se stala radost a vášeň. Otestovali jsme desítky různých plenek, vyzkoušeli všemožné systémy, mluvili jsme s desítkami rodičů a sdíleli zkušenosti. Tuto radost s vámi sdílíme prostřednictvím obchodu Látkovky.cz a informačního webu Látkovky.info.

A protože víme, jaké to je být ztracený v tolika informacích, přinášíme vám knížku, kde najdete deset základních bodů, které Vám pomůžou při rozhodování, jaké plenky a kolik.

Bonusová kapitola na závěr se věnuje péči o plenky v jejich životním cyklu - jak skladovat, v čem prát a jak sušitSvět látkových plenek je úžasný a my vás jím rádi provedeme!