Kibi (CZ)

Kibi je ergonomické nosítko české výroby určené pro nošení dětí ve věku od (3) 4-5 měsíců (od 3,5 kg) do 20 kg. Výhodou Kibi nosítka je univerzálnost. Jak dítě roste, přizpůsobujete mu nosítko. A i pro nosiče se dá upravit tak, aby bylo pohodlné jak drobné mamince, tak i urostlejšímu tatínkovi.

Největší kouzlo Kibi je v možnosti úpravy nosítka do výšky i do šířky. Zádovou část nosítka můžete vysouvat podle velikosti i potřeb dítěte, pokud spinká, povytáhnete opěrnou část na hlavičku a dítě má oporu. Podobně lze upravovat část, kterou má dítě mezi nožkami tak, aby bylo nosítko stále od kolínka ke kolínku. Kibi díky možnosti úpravy šířky sedací části jako jedno z mála nosítek poskytuje opravdu ergonomickou polohu i pro děti většího vzrůstu.

KiBi je skladné, vyrobené v ČR z českých materiálů, testované pro děti do 3 let v českých zkušebnách a podle normy pro dětská látková nosítka v laboratoři TUV.

ABYCHOM MOHLI NASKLADNIT KIBI EVO 2, POTŘEBUJEME UVOLNIT SKLAD OD PŮVODNÍ VERZE NOSÍTKA KIBI. ZA BAZAROVOU CENU TAK ZÍSKÁVÁTE NOVÉ NOSÍTKO S DVOULETOU ZÁRUKOU! IDEÁLNÍ, POKUD POTŘEBUJETE NOSÍTKO PRO ODROSTLEJŠÍ DÍTĚ - KIBI NAHRADÍ I BATOLECÍ NOSÍTKO. DĚKUJEME VÁM ZA POMOC.

>> BLOG <<

Fungujeme od roku 2005