Kibi (CZ)

Nejprodávanější

2 položek celkem

Kibi je ergonomické nosítko české výroby určené pro nošení dětí ve věku od (3) 4-5 měsíců (od 3,5 kg) do 20 kg. Výhodou Kibi nosítka je univerzálnost. Jak dítě roste, přizpůsobujete mu nosítko. A i pro nosiče se dá upravit tak, aby bylo pohodlné jak drobné mamince, tak i urostlejšímu tatínkovi.

Největší kouzlo Kibi je v možnosti úpravy nosítka do výšky i do šířky. Zádovou část nosítka můžete vysouvat podle velikosti i potřeb dítěte, pokud spinká, povytáhnete opěrnou část na hlavičku a dítě má oporu. Podobně lze upravovat část, kterou má dítě mezi nožkami tak, aby bylo nosítko stále od kolínka ke kolínku. Kibi díky možnosti úpravy šířky sedací části jako jedno z mála nosítek poskytuje opravdu ergonomickou polohu i pro děti většího vzrůstu.

KiBi je skladné, vyrobené v ČR z českých materiálů, testované pro děti do 3 let v českých zkušebnách a podle normy pro dětská látková nosítka v laboratoři TUV.

ABYCHOM MOHLI NASKLADNIT KIBI EVO 2, POTŘEBUJEME UVOLNIT SKLAD OD PŮVODNÍ VERZE NOSÍTKA KIBI. ZA BAZAROVOU CENU TAK ZÍSKÁVÁTE NOVÉ NOSÍTKO S DVOULETOU ZÁRUKOU! IDEÁLNÍ, POKUD POTŘEBUJETE NOSÍTKO PRO ODROSTLEJŠÍ DÍTĚ - KIBI NAHRADÍ I BATOLECÍ NOSÍTKO. DĚKUJEME VÁM ZA POMOC.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení