Novinky

Black Friday u nás
K Black Friday máme rozporuplné postoje. Neděláme nikdy slevy "jen jako". A vzhledem k maržím na plenkách neděláme slevové akce vlastně vůbec moc často - jinak bychom se nemohli na trhu udržet 15 let. Nemáme Látkovky.cz jen jako koníček, je to opravdová práce na plný úvazek se vším všudy.
 
Na druhou stranu potřebujeme uklidit před koncem roku ve skladu. a uvolnit místo a peníze na novinky.
 
Takže vám nabízíme takový black friday víkend na Látkovkách. Slevy jsou už zadané přímo - základní sleva je 5% a na vybrané věci je větší, třeba 35% na Kibi, nebo 50% na osušky Cuddledry. A taky potřebujeme provětrat poličky s kosmetikou, takže u nás najdete slevu na kosmetiku Anela, Šiva, Saloos i Eoné.
 
 
A největší radost - kromě toho, že si u nás nakoupíte - nám uděláte, když se podělíte o referenci na Látkovky s přáteli (a třeba s Facebookem i Googlem) ❤ Děkujeme!
 
Objednávka Disana na přání

Naši milí,

až do úterka máte možnost objednat si výjimečně něco ze skladovek z vlněného oblečení rodinné firmy Disana. Je to čistý luxus (a u nás se vždy v pohodě dědil). Nejoblíbenější byly lacláče pro naše notorické noční odkopávače. Tak kdybyste něco chtěli, neváhejte do úterka zaklikat ve formuláři.

A protože se blíží Látkovkám 15. narozeniny, tak vám na faktuře přidám ještě slevu 10%.

Doručení se stíhá pod stromeček (a že to je zrovna dárkový materiál).

Tabulky velikostí s rozměrama jsou většinou přiložené ke stažení v PDF. Kdyby cokoli, ptejte se. Díky, Markéta

 

ODKAZ NA OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ:
https://forms.gle/VysExEnbi841RY9E9

 

Stránka 1 z 5 - 43 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.