Potty L W-free - bezplenkový nočníček popolini - zelená

Neohodnoceno

vysoký nočníček pro bezplenkovou metodu

Položka byla vyprodána…
199 Kč / ks
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
20.12.2024
Možnosti doručení
Kód: BP005
Potty L W-free - bezplenkový nočníček popolini - zelená
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Miska L W-free od popolini z bezplenkové kolekce W-free má širší okraj, takže je hodně pohodlná a nehrozí riziko, že se netrefíte  . Je také dostatečně vysoká, takže je i pro větší děti, které čurají ve větších dávkách, nebo produkují vělkou nálož. Díky svojí výšce se hodně dobře drží rodiči mezi stehny - krásně stabilně. Je ideální pro držení v klasickém klubíčku na klíně.

 Tuto misku mají rádi i tatínci, protože ji považují za stabilní a dobře se s ní manipuluje.

Nočníček má zaoblený horní okraj, takže je pro miminko zcela bezpečný. Nočníček je i velmi lehký, takže je vhodný i na cestování s sebou (kde zase oceníte jeho stabilní držení, když jste v terénu).

Rozměry: 22cm x 16,50cm 

Výrobce: Popolini

  Chcete vědět víc o tom, co je BKM - bezplenková komunikační metoda? Přišli jste na to, že vaše miminko se vyčurá skoro vždycky po rozbalení? Je to jenom náhoda, nebo jeho cílené chování? Nebojte se to dělat jinak, přečtěte si víc o bezplenkovce na našem blogu Latkovky.info!

 

BKM – bezplenková komunikační metoda je něco, co intuitivně víme a známe, jen jsme to pod nánosem civilizace zapomněli a teď o tom říkáme, že to není možné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: