Side Snap Simplex M - Lazy

Neohodnoceno

Plenka na boční zapínání

Položka byla vyprodána…
735 Kč / ks
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
20.12.2024
Možnosti doručení
Kód: 8200-LAZY-M
Side Snap Simplex M - Lazy
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Jedinečný design plenky typu vše v jednom, který kombinuje pohodlí plenky typu vše v jednom a zároveň zajišťuje variabilitu v savosti díky kapse k dovycpání. 

Plenka Side Simplex má nepromokavou svrchní část uvnitř má 12 vrstev ze 100% měkké biobavlny. Na obou koncích pleny jsou kapsy, které umožňují přidat další vkládačku k zvětšení savosti plenky. Díky tomu, že otvory jsou na obou stranách, není nutné před praní vyndávat vkládací plenky - při pracím cyklu se dostanou ven a vše se vypere dobře. 

Plenka Side Snap Simplex je střižena úzce, takže je mezi nožičkami štíhlá. Vnitřek plenky je keprový - jako u vícevrstevných plen. Bavlněný kepr je velmi savý. Plenka má okolo nožiček skrytý šev, žádné vnější řasení. Je velmi pohodlná i pro chodící batolata. Je akorát vždy potřeba při nasazení zkontrolovat, aby savá vrstva byla "zahnutá" směrem dovnitř, do plenky. Pokud by bavlna vykukovala, mohlo by docházet k tažení vlhkosti z plenky na oblečení.

Plenku doporučujeme sušit na šňůře - schne poměrně rychle díky svému střihu, kdy se savé jádro suší jako chobot. Je ale možné sušit i v sušičce.

Rozměry plenky Side Snap Simplex

Velikost
Váha
 Obvod pasu  
 Obvod stehýnek  
 Výška sedu 
 M (medium)
 5,5 -11 kg  33 -56 cm  20 - 38 cm  40 cm
 L (large)
 10 - 16 kg  40 - 56 cm  23 -40 cm  46 cm

 

Před použitím je potřeba plenu vyprat minimálně jednou. Bavlna se vysráží (kepr se trochu zvlní)  a plena získá svoji savost. Plenky, které mají pružné boční panely tmavé barvy, je potřeba prát poprvé s podobnými barvami a ideálně ve studené vodě.

 

Údržba

Pleny perte vždy na 60oC s běžným dávkováním pracího prostředku, který používáte. Příliš mnoho prášku způsobuje usazeniny v látce a často pak působí problémy s protékáním plenky a s opruzeninami. Pokud je pracího prostředku příliš málo, může naopak docházet k nedostatečnému vyprání čpavku z látky (totéž platí i o nedostatku vody v hlavním pracím cyklu - pokud všechnu vodu nasají plenky, nemají se v čem prát - vždy je potřeba v bubnu mít nějakou volně se pohybující vodu).

 

Materiál:

Vnější voděodolná vrstva: 100% polyester

Vnitřní vrstva: 100% biobavlna

Vyrobeno v USA

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: