PetitLulu SIO complete NOVÁ VERZE, pat - GO GREEN

Neohodnoceno

SIO COMPLETE = jednovelikostní svrchní kalhotky + základna + krátká vkládačka

Položka byla vyprodána…
799 Kč / ks 799 Kč / 1 ks
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
9.12.2024
Možnosti doručení
Kód: 102959SIO
PetitLulu SIO complete NOVÁ VERZE, pat - GO GREEN
Neohodnoceno
go green sio complete pat
Český výrobek

Detailní popis produktu

Zvýhodněná sada svrchních jednovelikostních kalhotek Petitlulu a vkládací savé pleny SIO basic START NOVÁ VERZE. Společným nákupem vkládačky a svrchních kalhotek ušetříte.

Petit lulu SIO complete je jednovelikostní AI2 plena (4-15 kg), pro denní i noční použití - vycpání i velikost plenky je upravovatelné podle potřeb vašeho děťátka.

Doporučujeme tyto plenky začít používat později, ne přímo od narození - kalhotky by byly příliš veliké a v drtivé většině případů nebudou novoškovi sedět. Z našich zkušeností obvykle na jednovelikostní pleny přijde řada nejdřív po šestinedělí. Na šestinedělí doporučujeme novorozenecké svrchní kalhotky, můžete do nich použít krátkou vkládačku ze SIO basic start, nebo používat vícevrstevné plenky, či klasické čtverce.

 Svrchní kalhotky Petitlulu jsou jednovelikostní - velikost upravíte nastavení patentek na předním panelu tak, aby kalhoty seděly na aktuální velikost vašeho děťátka. Pomocí patentek upravíte kalhotky přímo na míru na velikost S, M, L.

Svrchní kalhotky jsou nepromokavé a prodyšné z materiálu PUL  - váhové doporučení výrobce je 4 -15 kg dle proporcí dítěte. 

Pokud používáte kalhotky na den i na noc, tak při nočním vycpání počítejte s tím, že může být potřeba zvětšit kalhotky o jednu velikost oproti dennímu nastavení, aby plena dobře seděla. Markéta, Látkovky.cz

 Materiál:

100% polyester (laminovaný polyuretanem), flísový lem. Recyklovaný materiál, šetrný k přírodě.

 Péče: 

 Video, jak celý systém Petitlulu AI2 funguje: 

 

 savá vrstva SIO basic START NOVÁ VERZE

Výhoda SIO systémů, resp. AI2 systémů je v tom, že můžete měnit savé vrstvy v nepromokavé vrstvě. Což znamená, že k této sadě můžete dokoupit další vkládačky a při přebalování s dvěma kusy svrchních kalhotek pak použitou savou vkládačku SIO basic vhodíte do koše na pleny a svrchní kalhotky můžete z vnitřní PUL strany otřít mokrou žínkou a necháte je provětrat na přebalováku. Při dalším přebalení pak do těchto kalhotek zacvaknete novou základnu SIO basic a můžete celý systém opět použít. 

Doporučujeme svrchní kalhotky přihodit do praní vždy, když perete savé pleny. I z tohoto důvodu 2 kusy nepovažujeme za dostačující. Výhoda je, že svrchní kalhotky superrychle schnou, takže se obvykle za 3-5 hodin mohou vrátit zase do "služby". 

>> SIO basic START samostatně můžete přiobjednat zde << 

SIO basic (základna) NOVÁ VERZE
60% viskóza (bambus), 40% bavlna (bio)

START – Savé jádro krátké (SIO) NOVÁ VERZE
líc a rub:  60% viskóza (bambus), 40% bavlna (bio)
výplň: 80% bavlna, 20% polyester

SIO basic START NOVÁ VERZE jednoduše nacvaknete do jednovelikostních svrchních kalhotek a získáte kompaktní plenu vše v jednom.

Plena je vhodná od 4 kg – 15 kg váhy dítěte

  • od narození cca do 6 měsíců dítěte vystačíte pouze s podehnutou plenkovou základnou (SIO basic NOVÁ VERZE)
  • až nebude savostí základna stačit, připnete savé jádro krátké (SIO) NOVÁ VERZE, které je již součástí SIO basic START NOVÁ VERZE
  • vkládačka SIO basic start má dostatečný počet vrstev, aby savostí hravě konkurovala kalhotkovým plenám

Péče o savé jádro: 

 

 Péče:

praní na 60 stupňů, v běžném nebo dětském prášku. Výrobce nedoporučuje eco prášky (nemusí vyprat dostatečně) ani nedoporučuje praní v mýdlovém slizu kvůli riziku usazenin v látkové plence. Nepoužívat agresívní  prací prostředky, ani bělidla. 

Za nás, na Látkovky.cz, bych ráda zdůraznila, že všechny savé pleny je potřeba zejména prát s dostatkem vody v hlavním pracím cyklu. Voda musí po napuštení zůstat v pračce i volná, ne se všechna vsáknout do prádla. Pokud se všechna voda vsákne do plen, pak se pleny o sebe příliš dřou, rychle se opotřebí a zároveň se nevyperou dostatečně, a následně vznikají usazeniny čpavku ve vláknech! Toto je z našich patnáctiletých zkušeností podstatnější, než typ pracího prášku, v kterém perete. Markéta, Látkovky.cz

Sušení nejlépe na sluníčku, na vzduchu. V krajním případě sušička na nejmírnější program (ale pozor -  sušička obecně snižuje životnost plenek a tkanin vůbec). Svrchní kalhotky do sušičky NEDÁVEJTE - sušte je na vzduchu, vyhněte se sálavému zdroji tepla (radiátor, kamna, prudké slunce). Vysoké teploty způsobí poškození zátěru, a následně protékání. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: LÁTKOVÉ PLENY
Typ zapínání: patentky
Velikost: jednovelikostní
Položka byla vyprodána…

Video výrobce Petitilulu - jak funguje SIO complete (základna původní verze). Separačky nesplachovat!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: