Thirsties OS Stay-dry AIO PAT - Stargazer

Neohodnoceno

rychleschnoucí jednovelikostní plena

615 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Kód: TOSAIOSSG
Thirsties OS Stay-dry AIO PAT - Stargazer
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Úžasně štíhlá a rychleschnoucí plenka vše v jednom od amerických Thirsties. Dotyková vrstva je z jemného mikroflísu - zajišťuje pocit sucha na zadečku

Plenka je jednovelikostní, velikost se přizpůsobuje pomocí předního panelu s patentkami. Tím pádem můžete plenu používat od narození až po nočník. Doporučujeme pro váhový rozsah cca 5 kg - 18 kg. Pro novorozence využujte novorozenecké plenky - lépe sedí. 

Savou část pleny tvoří celkem 4 savé vrstvy z mikrofroté. Díky mikrofroté plena bude schnout velmi rychle a po vyprání večer bude ráno připravena k opětovnému použití. Je to plenka, kterou můžete točit velmi rychle právě díky rychlému schnutí a hodí se i do bytů, kde prádlo schne obtížněji. 

Plenka je vhodná na denní použití a pokud máte velkého učuránka, doporučujeme sáhnout spíše po verzi natural s konopím a bavlnou.

Plenka vše v jednom se nasazuje snadno - v jednom kuse. Látkové plenky nebyly nikdy jednodušší na používání. Plena vše v jednom je esence jednoduchého přebalování. 

Jemná guma kolem nohou a pasu poskytuje ochranu proti nežádoucím únikům - plenka tak svkvěle těsní a odvádí svoji práci. 

Materiál

Vnější část plenky: 100% polyester s polyuretanovou membránou
vnitřní dotyková část pleny: 100% polyester - mikroflís
Vnitřní savá vrstva: 100% polyester - mikrofroté

Péče

Plenky Thirsties z přírodních vláken je třeba před použitím alespoň třikrát vyprat a vysušit, aby se tkanina připravila na absorpci. První tři praní doporučuje výrobce provést odděleně od ostatních plenek. Thirsties výrobky z konopné bavlny budou plně připravené a budou mít maximální absorpční schopnost po 8 pracích cyklech.

Perte na 60 v pračce s dostatkem vody. Nepoužívejte aviváž ani agresivní bělidla.  Plenky můžete sušit pověšené na vzduchu nebo v sušičce. Pokud jsou pleny po sušení na šňůře tužší, můžete je dát na 15 minut do sušičky s vlněnými balonky, aby  změkly. 

Výrobce doporučuje pro plenky pravidelnou péči:

  • Předeperte v teplé vodě
  • Hlavní prací cyklus na 60
  • Máchání doporučuje výrobce též v teplé vodě
  • Sušte na vzduchu nebo v sušičce na šetrný program

Dodržujte dostatek vody v hlavním pracím cyklu, aby se pleny a svrchní kalhotky mohly skutečně dobře vyprat.

 

Výrobce doporučuje vyhýbat se:

  • desinfekčním cyklům u HE praček (HE pračky nejsou v ČR obvyklé, jde o doporučení pro USA)
  • vysoké teplotě v sušičce
  • čisté mýdlo
  • bělidla (chlor i perkarbonát)
  • aviváž

Nedodržení uvedených bodů může mít za následek ztrátu záruk.

Nicméně Thirsties doporučuje jednou měsíčně na 15 minut sušení na horký vzduch v sušičce, protože je prospěšný pro 15minutový cyklus za horka v sušičce jednou za měsíc je prospěšný pro laminaci a neohrozíte tím Thirsties záruku.

Doporučení Thirsties vychází z podmínek US trhu - naše pračky neumí máchání v teplé vodě, mají jiný způsob nastavování, nemáme HE pračky. Řiďte se správnou péčí pro PUL a látkové plenky. 

Informace výrobce k opotřebení okrajů: Thirsties zjistili, že u plenek z přírodních vláken časem dochází k opotřebení okrajů. Přírodní vlákna se udržují snadněji,  než syntetické materiály, ale zároveň je potřeba počítat s tím, že u plenek z přírodních vláken dojde k opotřebení dříve než u plenek ze syntetických vláken. Neexistuje standardní časový rámec, kdy se mohou objevit díry, protože je zde příliš mnoho proměnných; prací postupy, tvrdost vody, typ pračky, prací prostředek a velikost plenkové výbavičky... To vše jsou proměnné, které je třeba vzít v úvahu. Díry po opotřebení okrajů tkaniny mají tendenci vznikat ve vrchní vrstvě přírodního vlákna podél vroubkovaných okrajů pleny, ale ve většině případů to nemá vliv na výkon plenky. 

Vyrobeno v USA

Doplňkové parametry

Kategorie: na patentky
Materiál dotykové vrstvy: polyester (stay dry)
Typ zapínání: patentky
Velikost: jednovelikostní

Video výrobce - Thirsties onesize all in one plenka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: