Wizard Duo Cover NB Orchard

Neohodnoceno

svrchní kalhotky od kanadského výrobce Mother-ease

standardní cena: 396 Kč –10 % 356 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení
Kód: ME0019
Wizard Duo Cover NB Orchard
Neohodnoceno
Duo Cover XSm Sm Orchard 720x
Akce
–10 %

Detailní popis produktu

Wizard Duo Cover jsou lehké svrchní nepromokavé kalhotky ze systému SIO / AI2 od kanadských Mother-ease. SIO - snap-in-one neboli AI2 all-in-two systém znamená, že do svrchních kalhotek přicvaknete vkládací savou plenu, a tím získáte kompaktní plenu vhodnou přímo na přebalení. Savou plenu po použití můžete dát do praní, zatímco svrchní kalhotky můžete ještě znovu použít zhruba 3-5x, než bude potřeba je vyprat. To je hlavní rozdíl sysétmu AI2 oproti AIO all-in-one, vše v jednom.

Wizard Duo Cover je k dispozici ve čtyřech velikostech, takže miminko má vždy perfektně padnoucí plenu, která sedí a nepřidává nikde žádný zbytečný objem.

Duo Cover svrchní plenka je lemována gumičkou, pro pohodlné pružné nasazení. 

Absorpční savou plenu Duo Fitted Insert se zacvakne do svrchní pleny Duo Cover pomocí 6 patentek, což zajišťuje perfektní padnoucí spojení pleny a svrchních kalhotek. 

Velikosti:

  • NB newborn 2,7 - 5,5 kg
  • S Small 3,6 - 8 kg
  • OS One Size 4,5 - 15 kg
  • XL  XLarge 15 - 20 kg

Péče:

Pleny před samotným praním vymáchejte, doporučujeme nepoužívat předpírku, ale samostatný máchací cyklus, nebo extra krátký 30 minutový prací cyklus. Teprve potom zapněte hlavní prací cyklus na 60, s adekvátně nadávkovaným pracím prostředkem. 

Výrobce doporučuje praní plen co dva dny maximálně, aby se snížil čas, po který dochází k rozkladu moči ve tkanině. Pračku nepřeplňujte, naplňte do 2/3, aby měly pleny dostatek prostoru se řádně vyprat. 

Nepoužívejte aviváž, agresivní bělící prostředky a prací prostředky s obsahem mýdla.

Svrchní kalhotky Wizard Duo je ideální sušit na vzduchu, schnou přímo bleskurychle. Použití sušičky je v případě svrchních PUL kalhotek zbytečné.

 Vyrobeno v Kanadě. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mother-Ease Wizard Duo (CA)
Materiál svrchních kalhotek: PUL
Typ zapínání: patentky
Velikost: novorozenecké

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: