E-shop je stále ještě v testovacím režimu - pokud vám něco nefunguje, prosím, dejte nám vědět! Díky moc!

Máme doma miminko. Už to vím! 2 (R. Masaracchiová a U. Taschnerová)

MAMEDOMA
Neohodnoceno
Celobarevná knížka o porodu, kojení, nošení, péči, spánku a mazleníčku pro děti od 2 do 7 let.

  • (3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 16.7.2020
179 Kč
Kategorie: Literatura
 

Anotace

Pavlík a Štěpánka mají doma čerstvou sestřičku. Maminka ji přikládá k prsu a kojí. Porodní asistentka Andrea odpovídá dětem na spousty otázek a názorně jim vysvětluje, co miminko potřebuje, aby bylo šťastné a spokojené. Malý člověk totiž není jen kojenec, ale i nošenec. Když je u maminky, má pocit jistoty a bezpečí a daleko lépe prospívá. Když je u maminky, je všechno tak, jak má být.

 

Michaela Willheimová z Montessori rodinného centra Andílek (www.rcandilek.cz) o edici Už to vím! napsala:

 „Velmi oceňujeme, jakým jazykem jsou knihy psány. Dětem podávají reálný pohled na nejdůležitější mezník v živote lidském – příchod na svět. Nejen naše zkušenosti ukazují, že děti se potřebují seznamovat s realitou a nepotřebují od nás žádné báchorky či výmysly. Toto dospělí mnohdy opomíjejí. V našem centru pracujeme podle filosofie Marie Montessori, jejíž výchovné postupy jsou přesně na těchto principech založené. Takže knížky z řady Už to vím! máme už v naší školičkové knihovničce. A mohu také doplnit čerstvou rodičovskou zkušenost se svým čtyřletým synem, kdy i jemu mohu knížku Maminčino bříško číst, a společně se tak připravovat a těšit na příchod sourozence. Zatím nám to jde skvěle :).“

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.