Svrchní kalhotky Rumparooz SZ ROoZY

Neohodnoceno

jemné jednovelikostní svrchní kalhotky na pleny na rovno i na kalhotkové pleny (3-16 kg)

kolem bříška zapínání na suchý zip - stejně jako u jednorázovek

Položka byla vyprodána…
standardní cena: 469 Kč –49 % 235 Kč / ks
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
20.12.2024
Možnosti doručení
Kód: RROOZY
Svrchní kalhotky Rumparooz SZ ROoZY
Neohodnoceno
rozy 1674333863936
Akce
–49 %

Detailní popis produktu

 

Svrchní kalhotky Rumparooz jsou vyhotoveny z hedvábně jemné polyesterové tkaniny, která je laminovaná polyuretanem. Jsou to velmi jemné svrchní kalhotky, příjemné na omak a nepřidávající zbytečně další objem.   Jsou úžasně pružné a perfetkně miminku padnou - přizpůsobí se každé plence.

Kalhotky jsou nepromokavé, ale zároveň prodyšné. Mají velmi precizní lemování. Nestane se Vám tak, že by miminko mělo ze svrchních kalhotek podřené nožičky.  Pro minimalizaci protékání jsou kalhotky opatřeny dvěma řadami gumiček kolem nožiček miminka - leg gussets, vnitřními nohavičkami.

Vnitřní nohavičky jsou u svrchních kalhotek mezi zákaznicemi velmi oblíbené zejména, když dáváte plenky na rovno (ať už čtvercové, nebo vícevrstevné) na rovno. Skládání plen na rovno mimo jiné také umožňuje jedno z nejštíhlejších balení.

Kalhotky jsou navrženy tak, aby rostly s Vaším miminkem. Můžete je používat už od miminka, až do batolecího období - od 3 do 16 kg váhy. Velikost se dá přizpůsobit pomocí patentek. Jako jedny z mála se kalhotky dají sepnout do 4 velikostí a můžete je používat už od narození.  Kalhotky Rumparooz je možné použít v kombinaci s kalhotkovou plenkou, vícevrstvou plenkou anebo klasickou čtvercovou plenou. Svrchnňáčky jsou štíhlé a plenečka v nich dobře drží. 

příklad zapínání kalhotek kolem bříška na patentky.

Podívejte se na video od výrobce, jak kahotky vypadají, a jak se používají

 

 

Výrobce u tohoto výrobku posunul vnímání ekologičnosti zase o kousek výše. Svrchní kalhotky jsou laminovány biodegradálním polyuretanem. V roce 2008 začal výrobce pro všechny své výrobky používat tento v přírodě odbouratelný polyuretan (TPU). Tento polyuretan neobsahuje žádná ředidla. Polyesterová tkanina je laminovaná polyuretanem, je však využita technologie tepelného pojení, nikoliv chemický proces, jak je tomu u běžného PUL. Tento proces je méně toxický a má menší dopady na životní prostředí než tradiční PUL. Biodegradální polyuretan se v přírodě rozloží během 5 let. Jednorázové pleny se v přírodě rozkládají až 500 let.

Kalhotky jsou vyrobeny ze 100 % jemné polyesterové tkaniny, která je laminovaná biodegradálním polyuretanem. Svrchňáčky velmi rychle schnout. Možno sušit v sušičce na sníženou teplotu. Výrobky Kanga Care perte maximálně na 60 °C. Vyšší teplota může poškodit biorozložitelné polyuretanové zátěry – TPU. Použijte množství pracího prášku, který doporučuje výrobce pracího prostředku. Pro praní plen používejte dodatečné máchání anebo předpírku. Pro předpírku není nutné používat prací prášek. Prací prostředek je nutné dát pouze do hlavního praní. Případné skvrny na plenkách neodstraňujte drhnutím. Drhnutí poškozuje polyuretanové zátěry. Kalhotky neskaldujte namočené a nesušte na topení nebo na přímém slunci a blízko silných tepelných zdrojů! Nepoužívejte aviváž a agresivní bělící prostředky.

Výrobce: Kanga Care

Péče o plenky:

Věděli jste, že?

Kanga Care je americká rodinná firma, která vyrábí látkové plenky a doplňky k nim. Plenečky Rumaparooz a Eco Posh dosahují nejvyšší kvality, a to nejen na poli použitého materiálu a kvalitou zpracování, ale také používají nejnovější materiály z pohledu nízké zátěže na životní prostředí.  Jejich výrobky získaly v USA  řadu prestižních ocenění. Mezi tyto patří např ocenění: E parenting Media, Top Choice 2010, Moms Best Award Winner, SavBaby.com Excelence Award, National Parenting Center - Seal of Approval 2011. U svých kalhotkových plenek (u nás v obchodě zastoupené plenečkou Eco Posh) jsou držitelem patentu na nepromokavost plenek. Od roku 2008 výrobce používá na všechny své nepromokavé výrobky biodegradální polyuretan.  Původně byly plenky vyráběny v USA, ale poté jak poptávka po zboží začala být příliš vysoká,  přestaly být plenečky fyzicky vyráběny v USA. Výroba se přesunula do Číny. Jelikož si firma zakládá na velmi vysoké kvalitě, najala si švýcarskou společnost, která vlastní továrnu v Číně a certifikuje všechny výrobky, aby vyhovovaly našim náročným evropským a americkým normám, a to jak na zdravotní nezávadnost, kvalitu, dodržování lidských práv apod. Majitelé se taktéž osobně byli na výrobnu podívat, aby se přesvědčili, že je vše, tak je si přejí. Pojďte s nám bořit mýty v ČR a přesvěčte se, že Čína je obrovská země, která dokáže vyrábět zboží té nejvyšší kvality.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: na suchý zip
Materiál svrchních kalhotek: PUL
Typ zapínání: suchý zip
Velikost: jednovelikostní
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: