Velký výprodej skladu před stěhováním!

Chci si nakoupit plenky osobně

Chcete si látkové plenky vybrat osobně?

Je to možné u nás ve skladu. Nejsme klasický obchod s klasickou každodenní otevírací dobou, ale otevírám vám náš sklad a dávám vám pravidelně možnost přijet a vybrat si látkové plenky přímo u zdroje.

Termíny látkové plenky osobně - květěn 2023:

úterý 9. května - otevřeno 9:00 - 15:00  

čtvrtek 18. května - otevřeno 14:00 - 19:00

Pokud plánujete přijet, kupte si symbolickou vstupenku za symbolických 10,-, tak budu vědět, že vás mám čekat a nestane se, že odejdu domů, protože budu mít pocit, že jsem ve skladu zbytečně. Děkuji!

>> Chci si nakoupit osobně ve skladu Látkovky.cz <<

 

Jak se k nám dostanete? 

autem 

 • vjeďte svobodně do areálu a zaparkujte na velké betonové ploše u kancelářsky vyhlížející budouvy. Vchod do skladu máme samostatný, směrem od řeky. U vchodu je malý travnatý ostrůvek s velkou břízou. A taky bílá plastová židle. 

vlakem S7 z Hlavního nebo Smíchovského nádraží

 • vystoupíte ve stanici Řevnice, projdete podchodem na opačnou stranu, než velká většina ostataních, směrem k bývalému areálu Eurovia (tedy ne k parkovišti aut před nádražím). Půjdete kousek po štěrkové cestě podél plotu, až uvidíte vchod na malé parkoviště uvnitř areálu. Tudy vejdete dovnitř. Jděte kolem žluté budovy autoservisu, až ke kancelářsky vyhlížející šedé budově. Vchod do skladu je z opačné strany, než je nádraží - máme vchod směrem k řece Berounce. U vchodu je malý ostrůvek s velikou břízou. 

Jsme sklad, ne prodejna s bezpečnými regály - pokud jedete i s dětmi, počítejte s tím, prosím.
Pro děti sklad není úplně ideální místo.

 Možnosti platby

 • Platba elektronickým bankovnictvím v mobilu
  Možnost platit jen telefonem z elektronického bankovnictví přes QR kód  je nejsnazší a nejlepší možnost, jak ve skladu při nákupu platit. Podmínkou je, že máte bankovnictví v mobilu.
 • Dá se platit hotově normálně penězma?
  ANO. Díky tomu, že 1. 1. 2023 bylo zrušeno EET a s platbou hotově se nepojí další administrativa a formuláře, tak můžu zase přijímat i platby v hotovosti.
 • Můžu ve skladu platit kartou?
  NE. Zatím nemám ve skladu terminál na platbu kartou. Jediná možnost platby je elektronickým bankovnictvím v mobilu nebo na počítači. QR kod umím. 

 • Platba předem na účet
  Můžete si doma vybrat zboží k prohlédnutí a výběru, zaplatit. Na místě si vyberete, co potřebujete a případný přeplatek vám vrátím zpět zase na účet. V podstatě si uděláte objednávku s osobním vyzvednutím a na místě si se na ni podíváte a rozhodnete se, jestli je to to ono a chcete to.