Vkládací pleny IMSE Biofroté, 2ks (obdélník)

Neohodnoceno
vkládací plena imse vimse
standardní cena: 211 Kč –15 % 179 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení
Kód: SIVB
Vkládací pleny IMSE Biofroté, 2ks (obdélník)
Neohodnoceno
40020 vkladaci pleny imse biofrote 2ks obdelnik
Akce
–15 %

Detailní popis produktu

Originální froté savá vložka k plenám Imse Vimse. Je ušitá ze dvou vrstev silného tkaného froté s delšími smyčkami. Má tvar obdélníku. Celý obvod vložky je obnitkovaný overlockovým stehem v barvě vložky. 100% certifikovaná biobavlna je velmi trvanlivá a bez pozůstatků pesticidů, herbicidů a umělých hnojiv používaných při běžném pěstování bavlny.

Použité biofroté je velmi příjemné a měkké. Vložka není tlustá a je velmi poddajná. Je pěkně savá.

Výborná savá vložka pro děti, které hojně močí. Je praktická do flanelových plen. Plenu pěkně vyplní, aniž by se příliš zvětšil objem, a děti v ní pak déle vydrží, protože mokré froté je dětem příjemnější než mokrý flanel. Výborně se kombinuje s klasickými a froté čtvercovými plenami. Pro ještě větší savost ji lze výhodně kombinovat například s levnější tenkou stejně tvarovanou flanelovou vložkou Imse. Flanelovou vložku dávejte pod froté. Při nácviku na nočník bývá výhodnější dát navrch flanel.

Certifikáty:
Certifikát Ökotex Standard 100, který garantuje, že materiál neobsahuje pesticidy a jiné chemikálie.

Všechna biobavlna používaná firmou Imse Vimse je kontrolována organizací Skal a je produkována organicky bez použití pesticidů a herbicidů. Skal je mezinárodní organizace kontrolující a certifikující organické a udržitelné produkční metody od roku 1985.

Vhodné kombinace s plenami:
Velmi univerzální vložka použitelná do všech typů plen. Je dlouhá, takže se do některých nižších kalhotkových plen nemusí dobře vejít.

Obecně o savých vložkách:
Savá vložka se k pleně přidává, když je potřeba zvětšit její savost. Obvykle to bývá na noc, nebo dětem, které více močí, i přes den. Jednou nebo více vložkami se plena vyloží po délce, odpředu dozadu. Případně ji lze umístit do místa největší potřeby, u ležících děvčátek spíše dozadu, u chlapců dopředu. Leží-li děvčátko na bříšku nebo leze, může být vhodnější vyložit plenu nejvíce vpředu, jako u chlapců. Většinou se savá vložka vkládá do pleny, ale pokud by plena neseděla dobře, je možné ji umístit mezi plenu a svrchní nepromokavé kalhotky. To ale nebývá možné u pletených kalhotek. Savé vložky se mohou kombinovat se separačními nebo hojivými vložkami.

Péče o savé vložky:
Při péči o savé vložky dodržujte pokyny výrobce. Před prvním použitím je vyperte.
Použité savé vložky se skladují společně s použitými plenami a společně se i perou. Nepoužívejte běžnou aviváž. Do máchání přidejte ocet.
Lze sušit na šňůře, v sušičce i přímo na radiátorech. Sušení v sušičce snižuje životnost materiálu. Vložka se může, ale nemusí žehlit. Je vhodná i pro ty, kdo v šestinedělí raději pleny žehlí.

Balení:
2 ks

Materiál:
froté 100% biobavlna

Barva:
přírodní, neběleno

Rozměry:
Největší šířka: 17 cm
Nejmenší šířka: 12 cm
Délka: 38 cm

Uvedené rozměry jsou před sepráním a jsou pouze přibližné.

Výrobce:
Imse Vimse (Švédsko)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: