Separační vložky Imse Baby - balení 100 ks

Neohodnoceno

Separační vložky Imse Baby

Položka byla vyprodána…
126 Kč / balení 1 Kč / 1 ks
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
21.10.2024
Možnosti doručení
Kód: IV81NB
Separační vložky Imse Baby - balení 100 ks
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Krátké jednorázové separační vložky, vhodné pro novorozence a malé děti. Vložky jsou vyrobené z tenkého, průsvitného, biologicky odbouratelného materiálu, který propouští tekutinu od zadečku do pleny, zachytává tuhou část stoličky a brání zpětnému pronikání vlhkosti z pleny k zadečku. Materiál vložky je jen velmi málo savý a zůstává téměř suchý. Tím pomáhá udržet zadeček v suchu.

V jednom balení jsou dvě role po 100 kusech. Jednotlivé útržky jsou oddělené perforací.

Použitou vložku je možné i s jejím obsahem spláchnout do záchodu. Je-li odpadní potrubí zanesené, je bezpečnější vyklepnout do záchodu pouze stolici a separační vložku vyhodit do odpadkového koše, případně ji zkompostovat.

Počůrané separační vložky můžete několikrát vyprat, než se roztrhají. Namáčejte je nebo skladujte na sucho společně s plenami a potom je s nimi vyperte. Můžete je také skladovat zvlášť a prát je v uzavřené síťce na praní. Vložky se praním pomačkají a je nutné je ještě za mokra vyrovnat.

Separační vložky významně usnadňují péči o pleny a pomáhají udržet zadeček v suchu. Tyto vložky jsou vhodné i do velmi malých plen.

Přibližné rozměry jedné separační vložky:
Šířka: 20 cm
Délka: 28 cm

Materiál:
98% papír, 2% viskóza
Biologicky odbouratelný materiál.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: