Plenkové separační vložky BM - VZOREK

Neohodnoceno

vzorek 3 ks na vyzkoušení

15 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
28.2.2024
Možnosti doručení
Kód: 105168
Plenkové separační vložky BM - VZOREK
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

VZOREK NA VYZKOUŠENÍ - BALENÍ 3 KS SEPARAČEK

****

Plenková separační vložka Bambino mio maximalizuje ochranu pro miminko a pohodlí pro pečovatele.

Inovovaná separační vložka Bambino Mio je ještě hebčí než dříve. Na dotyk působí jako hedvábně měkká tkanina. Propouští tekutiny do látkové plenky a snižuje jejich zpětné působení na pokožku dítěte. Tím brání působení moči přímo na pokožku a snižuje nebezpečí vzniku plenkové dermatitidy.

Pokud je separační plena znečištěna dětskou stolicí, chrání před tímto znečištěním plenku. Nepoužívejte separační vložku u dítěte s řídkou stolicí (většinou při kojení) - stolice pak po vložce sklouzne a nezachytí se v plence a znečistí plenkové kalhotky a může dojít až k vytečení na oblečení. Bambino mio separační pleny jsou vhodné buď jako vrstva sucha a v případě stolice až na pevnější "příkrmovou" stolici.

Na kojeneckou stolici doporučujeme separační plenky z celulozy (například popolini nebo disana). 

Pleny jsou baleny v roli, jednotlivé útržky jsou odděleny perforací.Jsou měkké, ale netrhají se ani když jsou vlhké. Vzhledem k jejich kompostovatelnosti nejsou přímo vhodné k opakovanému používání a praní v pračce - jdou sice vyprat, ale postupem praní příliš řídnou. Pokud chcete viskozové separační plenky vhodné na opakované použití s možností prát, doporčujeme popolini viskozové v krabičce. Vždy doporučujeme separační plenky dávat při praní do síťky na prádlo.

Nová plenková separační vložka Bambino mio je více ekologická, neboť je vyrobena z obnovitelných zdrojů (vlákna z kukuřičného škrobu) a je stále biodegradabilní ( biologicky odbouratelná). V případě znečištění stolicí ji jednoduše spláchnete do toalety (upozornění: u starších odpadů může dojít k ucpání, v těchto případech nenese výrobce ani dovozce žádnou odpovědnost). Pokud je jen mokrá od moči, může se kompostovat.

Separační vložku Bambino Mio můžete použít s jakýmkoliv typem látkových plen.

Jedna role obsahuje 160 kusů separačních vložek.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: