Mooncup menstruační kalíšek B - pro ženy do 30 let +ty, které nerodily, nebo rodily císařským řezem - AKČNÍ CENA!

Neohodnoceno

Mooncup menstruační kalíšek - KLASIKA

659 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Kód: MOONCPB
Mooncup menstruační kalíšek B - pro ženy do 30 let +ty, které nerodily, nebo rodily císařským řezem - AKČNÍ CENA!
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Využijte akční nabídky nákupu mooncupu za  cenu 499,-!

 

  Buď žena moderní akční,
měj kalíšek menstruační!
Ekologii činíš tím zadost,
tělo tvé zažívá radost.
Vložky definitivně jsou passé,
tampon zbytečný je zase -
toxický šok nehrozí ti!
(Ani utržení niti :)))
Náklady se vbrzku vrátí,
absence chemie v gatích,
zprostí tě od opruzení,
což se také hodně cení.
   autor: Len-til-kah, spokojená zákaznice :-)
Chráněno autorským právem, bez povolení nekopírujte!Mooncup měří asi pět centimetrů a je vyroben z měkké silikonové hmoty. Používá se vnitřně, stejně jako tampon, na rozdíl od něj ale menstruační krev neabsorbuje, ale sbírá. Na rozdíl od tamponu se taky nejedná o produkt k jednorázovému použití, takže vám bude stačit pouze jeden.

Mooncup udrží 30 ml tekutiny, což je asi jedna třetina průměrného množství krve produkovaného za jednu menstruaci. Lehký tlak, který vytvářejí stěny Vaší pochvy zajišťuje, že se Vaše menstruační krev dostane pouze do pohárku, aniž by došlo k úniku nebo zápachu. Pravděpodobně zjistíte, že svůj Mooncup musíte měnit méně častěji než tampony nebo vložky.

Proč je Mooncup lepší?

 • Mooncup neobsahuje žádná bělidla, deodoranty a absorpční gely. Nijak nenarušuje přirozené prostředí pochvy, nemá žádnou spojitost s toxickým syndromem.
   
 • Hladký povrch Mooncupu nijak nenarušuje čistící a ochrannou funkci poševní sliznice. Po Mooncupu nezůstanou na vaší sliznici žádné stopy (např. vlákna jako u tamponu).
   
 • Mooncup byl vyroben ze speciálního silikonu vyráběného pro medicínské účely. Nezpůsobuje žádné podráždění a je tedy vhodný pro ženy s citlivou pokožkou, ekzémy nebo alergiemi.
 • Může být čištěn podobným způsobem jako dětské lahve, tj. sterilizačním roztokem nebo pětiminutovým vařením v otevřené nádobě.
   
 • Na rozdíl od vložek a tamponů menstruační pohárek Mooncup je opakovaně použitelný, nemusíte s sebou nosit žádné zásoby. Se správnou péčí vydrží Váš Mooncup několik let. Představte si, kolik byste za tu dobu vyhodila vložek a tamponů!


Je použití jednoduché?
Správně umístěný menstruační pohárek je tak pohodlný, že úplně zapomenete, že vůbec existuje. Může chvilku trvat než získáte praxi v tom, jak si Mooncup zavést, než najdete vhodnou pozici a úhel.

Když se to však jednou naučíte, budete překvapeny, jak jednoduché je použití Mooncupu. Mooncup budete vyprázdňovat, vymývat nebo čistit ubrouskem každou čtvrtou až osmou hodinu podle toho, jak silná je Vaše menstruace. Menstruační krev zůstane v pohárku. Tento proces není nijak „špinavý“ ani nepohodlný.

Mooncup můžete s klidem používat přes noc, skvělý je i pro všechny sporty, plavání a cestování.

Jak si vybrat správný model?
Mooncup je k dostání ve dvou modelech:
Model A měří 46mm v průměru, délka je 50mm.
Model B měří 43mm v průměru, délka je 50mm.

Oba modely mají manipulační tyčinku, která je 21mm dlouhá a kterou si zkrátíte tak, aby Vám vyhovovala.

Model A doporučujeme všem ženám, které rodily klasicky a také všem ženám, kterým je více než 30 let. Ženy, které rodily císařským řezem zvolí tento model, pokud jim je více než 30 let.

Model B doporučujeme všem ženám do 30 let, které ještě nerodily nebo rodily císařským řezem.

Prosím, ujistěte se, že jste si vybrala správný model. Z hygienických důvodů není možno vyměnit zboží, které už bylo rozbaleno.

Další informace v angličtině najdete na www.mooncup.co.uk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: