Geffen Baby ULTRA Absorber PLUS

Neohodnoceno
165 Kč / ks 165 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Možnosti doručení
Kód: GEF002
Geffen Baby ULTRA Absorber PLUS
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Univerzální savá látková vkládací plena, kterou lze použít pro zvýšení savosti v plenkách jakékoli značky nebo typu, ale pozor - tato vkládačka je z mikrofroté, a proto se nedává nikdy přímo do kontaktu s pokožkou. Vždycky musí být překryta ještě jinou vrstvou.

Výhodou Geffen Super Absorberu je jeho tenkost při skvělé savosti a zároveň superrychlé schnutí. Mikrofroté volíme vždy tam, kde potřebujeme rychlé schnutí - ideální pro sušení na vzduchu.

Absorber se skládá z:

  • 4 vrstvy 100%  polyester mikrofroté

Rozměry: 15 x 43 cm před praním, finální velikost bude cca 13 x 36 cm po předeprání a vysrážení.

Výslednou savost výrobce udává  po předeprání 266 ml.

Geffen  Super Absorber Plus (červené lemování) se skvěle hodí pro denní použití u silně pomočených dětí, pro většinu dětí v době spánku a pro vrstvení na nocMůžete je používat jen do svrchních kalhotek samostatně jako vkládačky, nebo je můžete složit a přizpůsobit velikost i menšímu dítěti. Každopádně, pokud hledáte vkládačku na noc, která vytuní vaši kalhotkovou plenu, tohle je ono.

Absorber Ultra je z mikrofroté - mikrofroté nedáváme nikdy přímo na pokožku!!! Geffen absorber ultra tak můžete používat hlavně do kapsových plen, nebo jak noční savou vrstvu mezi kalhotkovou plenu a svrchní PUL kalhotky.  

 

Porovnání Geffen absorberů:

 barva lemování   přibližný rozměr po sražení   savost 
Newborn Super Absorber     vínová  11 x 20 cm    90 ml
High Absorber  bílá  12 x 30 cm  133 ml 
Super Absorber  zelená  13 x 28 cm  148 ml
Ultra Absorber Plus

 červená

 15 x 41 cm  207 ml
Super Absorber Plus  fialová  13 x 36 cm  266 ml

 

Péče: 

Mikrofroté je polyester, proto nepoužíváme prací prostředky založené na mýdle a doporučuji se i vyhnout pracím gelům a kapslím. Používejte sypký prací prostředek určený na barevné prádlo s žádným nebo nízkým obsahem mýdla, aby nedošlo k zanešení mikrofroté a nebyla tak snížena sací schopnost vkládačky. 

Balení 1 kus.

Vyrobeno v USA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: