Desinfekční prostředek Mio Fresh NOVĚ 750g

BM52
Neohodnoceno

Desikční prostředek ideální na praní látkových plenek.


  • (> 3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 21.4.2021
199 Kč
Kategorie: Prací prostředky na látkové pleny
 

Mio Fresh je jedinečný produkt. Je to desinfekční prostředek, který je příznivý pro jeho uživatele, je absolutně neškodný vůči životnímu prostředí a schopný biologického rozkladu. Je antibakteriální a během praní má schopnost likvidovat chorobopolodné zárodky, plenky vyčistí, osvěží a zbaví zápachu. Zároveň také zmírňuje potřebu plenky vyvařovat či předem namáčet.

MioFresh se nám velmi osvědčil při látkování mimo domov, na dovolené bez možnosti prát v pračce. Postup je velmi jednoduchý a časově nenáročný: špinavé plenky večer promáchněte ve vodě, udělejte do kýble roztok z MioFreshe a do něj pleny na noc namočte. Ráno plenky důkladně vymáchejte ve vodě (jde to i v potoce), vyždímejte a pověste. Pokakané plenky doporučujeme po přebalení promáchnout a případné skvrny natřít žlučovým mýdlem, ale nutnost to není... Takže pokud se nechcete vzdávat látkování ani o dovolené, nemusíte!!! Máme vyzkoušené, že časově tato péče o plenky opravdu nezabere více času navíc oproti praní v pračce.

A dva cestovní tipy:

  • Pokud máte citlivé ruce, doporučujeme vzít si na máchání rukavice - nebudete pak mít vysušené ruce...
  • Pokud si nemůžete s sebou vzít kýbl na namáčení plen, vezměte si skládací polní vědro!

Balení:750 g (přes 50 praní)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.