Podložka z ovčí kůže 70-80 cm

Neohodnoceno
Ovčí kožešina pro miminka
1 859 Kč / ks
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Kód: PO927
Podložka z ovčí kůže 70-80 cm
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Přírodní vlněné rouno drží a reguluje tělesnou teplotu a podporuje klidný spánek. Velmi se osvědčilo u miminek a malých dětí. Lze jej využít jako měkkoučkou podložku do kolébky, postýlky, kočárku, tašky na nošení dětí, na houpačku, do dětské sedačky, na hrací plochu, do auta, doma, na cestách – kdekoli.

Pere se do 30° C (ruční praní), nejlépe ve speciálním šampónu na vlnu.

POZOR: nesušte na slunci nebo přímo na topném tělese!

Naše zkušenost:

U nás se kůžička velmi osvědčila - syn na ní spokojeně usne, ať jsme kdekoli a my si myslíme, že díky kůži se lépe adaptuje na nové prostředí. To nám umožňuje jezdit v pohodě pryč z domu i jen na víkendy, aniž bychom tím dítě přiliš rozhodili a usínání v novém prostředí bylo pro něj těžké. Z vlastní zkušenosti můžeme kůžičku doporučit! Pro malé miminko je skvělá na přebalování a ležení v aktivní době, pro větší díte (cca od 1 roku) i na spaní v noci. Na spaní v noci je vhodná i dříve, pokud dítě spí na zádíčkách.

Nabízíme vám kůže Fellhof:

Mnoho lidí si myslí, že se ovce chovají pouze pro jejich kůži. To není pravda. Ovečkám se nedaří tak špatně jako ubohým zvířatům na kožešinových farmách, která zde svůj krátký život tráví na velmi úzkém prostoru, aby pak zemřela kvůli kabátu.Ovce mají pěkný život. Dávají lidem zdravé mléko a jednou za rok jsou ostříhány, aby se z jejich vlny upletly teplé svetry, ponožky nebo čepice. Teprve když je ovce nebo jehně zabito pro maso, zůstává ovčí kůže jako přirozený vedlejší produkt.
Tedy raději ovčí kůži než kožešinu – za to nám ta zvířata stojí!

Ovčí kůže je pro člověka jako vlastní kůže. Na našem dvoře se dbá při činění na přírodní podstupy. Při tzv. lékařském činění, při kterém získá kůže trvanlivost a pratelnost, používáme Relugan, který byl vyvinut americkou vědou. Taktéž jsou při chromovém činění používány pouze trojvazebné, a nikoli zdraví škodlivé šestivazebné, chromové soli.

Protože za to nám ti lidé stojí!

Ovčí kůže – jednoduchá na údržbu a samočistící
Pravá ovčí kůže je díky obsahu lanolinu silně samočistící. Kůži lze ale také bez problémů vyprat v pračce. Nehodí se k tomu obvyklé prací prostředky, ale speciální prostředky na vlnu. Kůži lze prát na 30° C (program na vlnu) a sušit v sušičce (max. při 40° C) nebo na čerstvém vzduchu. Při sušení je třeba se vyvarovat přímému sluníčku a topným tělesům. Tak jednoduše zůstane ovčí kůže přírodní a čistá!

Zdroj: http://www.fellhof.com

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: