Esenciální olej LIMETA LISOVANÁ

Neohodnoceno
Esenciální olej pro dezinfekci při skladování plínek
Položka byla vyprodána…
83 Kč / ks
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení
Kód: LIME
Esenciální olej LIMETA LISOVANÁ
Neohodnoceno
39126 esencialni olej limeta lisovana
Český výrobek

Detailní popis produktu

Esenciální oleje jsou vhodné k desinfekci kyblíku s plenkami skladovanými na sucho - pár kapek kapnout na dno a pár na víko. Vůně oleje potlačí případný zápach, navíc působí antispeticky.

Jedná se o 100% přírodní čisté esenciální oleje. Je možné je přidávat i do posledního máchání k prádlu.

Balení: 10 ml
Výroba: Saloos, ČR

lIMETA LISOVANÁ

Přírodní rostlinná silice. Příjemná, výrazná citronová vůně. Použití éterických olejů je stejně staré jako lidé a jejich bolesti. Znaly je všechny dávné civilizace. Vůně rostlinných silic příznivě působí na náš nervový systém a emoce, podporuje imunitní systém a spouští ozdravný proces celého organismu. Protože silice působí komplexně a hluboce, je nutné dbát na jejich kvalitu a užívat skutečně 100% přírodní produkty. Jedině tak můžete dosáhnout žádaných výsledků. Rostlinné silice jsou obsaženy nejen v květech a plodech, ale i v listech, kůře a kořenech. Jejich chemické složení je velmi komplikované, v laboratorních podmínkách nenapodobitelné. Silice jsou nejčastěji získávány z rostlin destilací, lisováním nebo extrakcí, přičemž u mnohých rostlin je velmi důležitá denní doba sběru. Na výrobu několika kapek je někdy potřeba až kilogramu suroviny. Novodobé dějiny esenciálních olejů jsou provázeny pokusy o napodobení jejich vůní syntetickou cestou. Avšak tyto syntetické látky nikdy nenahradí účinky přírodních silic.

certifikáty: CPK
vhodné při: potřebě povzbuzení, čištění vzduchu
konzistence: kapalná
barva: čirá
balení: sklo

země původu suroviny: Itálie

země původu značky: Česká republika

charakteristika značky: Ryze česká značka

Salus/Saloos se od roku 1993 vypracovala na největšího českého výrobce certifikované přírodní biokosmetiky. Velmi si zakládá na tom, že výrobky obsahují nejvyšší možný podíl čistých přírodních látek. Neobsahují syntetické parfemace, konzervanty ani barviva. Kosmetika nevyvolává alergické reakce a je vhodná pro všechny typy pleti. Tělové a masážní oleje se staly symbolem dostupnosti kvalitní péče a každodenní starostlivosti o tělo s pomocí přírody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: