PŮJČOVNA - SKALDINO XL

Kód: SKALD
Neohodnoceno
Značka: Látkovky.cz
3 700 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
8.2.2023
Možnosti doručení

Batolecí nosítko pro větší děti - na dovolenou apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabízíme Vám možnost zapůjčení nosítka SKALDINO XL. Můžete ho využít na dovolenou, nebo jen na vyzkoušení, jestli je to pro vás a vaše dítě to pravé nosítko...

***************************************************
Poplatek za zápůjčku činí 35,- kč/den, maximální doba zápůjčky je 20 dnů, delší zápůjčky řešíme individuálně dohodou. 

Doba zápůjčky se počítá od dne následujícího po odeslání a pro vrácení je rozhodující datum odeslání. V případě nedodržení dohodnuté doby výpujčky je za každý další den účtováno 45,- Kč.
Při objednávce uveďte ( v poznámce), prosím termín, ve kterém si přejete nostíko zapůjčit. Budeme Vás kontaktovat, abychom odsouhlasili termín (zda je nosítko volné).

Po složení vratné zálohy ve výši 3700,- Kč na náš účet Vám bude nosítko společně s dokladem o zapůjčení odesláno.

V případě, že chcete zapůjčit nosítko a platit dobírkou, k ceně za zápůjčku se připočte nevratný manipulační poplatek 130,-, prosím, počítejte s tím. Zaslání zpět k nám nemůže proběhnout s dobírkou. Vyúčtovaná záloha bude vrácena na zadané číslo účtu. Nosítko jinak zasíláme pouze PPL kurýrem, manipulační poplatek je pak 100,- Kč. Půjčovné Vám bude strženo následně ze zálohy při vyúčtování při vrácení.

Po vrácení nosítka a jeho kontrole Vám bude zašleme zálohu zpět na Vámi uvedené č. účtu. Záloha bude snížena o poplatek za vypůjčení a poštovné k vám (viz výše).

Nosítko vracejte vždy v pojištěné zásilce (na částku 5500,-) - v případě, že by ho pošta ztratila, chráníte tak i sami sebe. Pro určení konce zápůjční doby je rozhodující datum odeslání.

Při poškození a hrubém znečištění nelze nosítko přijmout zpět. Běžné znečištění není závadou - nosítko neperte, pereme ho po vrácení v jemném neparfemovaném pracím prostředku.

Pozor! U půjčování nosítka při zasílání hradíte vždy plné poštovné - zasíláme výhradně PPL, z důvodů rychlosti a spolehlivosti doručení do druhého dne od odeslání. Počítejte tedy s tím, že ačkoli se Vám může ukázat jiné poštovné, na vyúčtovací faktuře bude vždy přičteno poštovné PPL 100,- Kč,

*************************

Rozměry velikosti XL:

  • výška bez bederáku 56cm (při zkrácení cca 48cm)
  • šírka zad v místě bederního pásu 41cm
  • šířka zad v nejširším místě přes zadeček 64cm
  • šíře ramenních pásů 10cm délka ramenních pásů 45-56cm
  • délka bederního pásu 80-120cm
  • Více zde: http://www.skaldino.cz/o-nositku/

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: