Velký výprodej skladu před stěhováním!

Žlučové mýdlo na skvrny, vzorek 45g

Kód: TV03550
Český výrobek
Neohodnoceno
Značka: Tierra Verde
30 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
1.3.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Přeborník na likvidaci skvrn od mastnoty, potu, trávy, krve, hlíny, ale i ovocných a zeleninových šťáv.

Detailní informace

Doprava zdarma od 1500 Kč

Stovky plen skladem

Detailní popis produktu

Prací mýdlo s přídavkem hovězí žluče, která obsahuje různé druhy enzymů rozkládajících tuky a bílkoviny. Něco, co musíte mít, pokud máte doma batole a vadí vám fleky na oblečení :-)

Žlučové mýdlo je totiž velmi účinné v odstraňování skvrn a nečistot (mastnota, krev, inkoust, šmír, tráva, červené víno, ovocné a zeleninové šťávy, hlína, pot na límečcích a manžetách košil apod.).

Je úžasně skvělé pro odstranění skvrn z pratelných látkových plen a látkových menstruačních vložek.

Žlučové mýdle je vhodné na bílé a stálobarevné textilie z přírodních vláken i směsných tkanin. Na namáčení a praní celkově silně znečištěného a mastného prádla doporučuje výrobce Tierra verde použít Mýdlové vločky ze žlučového mýdla.

Pokud hledáte čistě rostlinnou alternativu tohoto pracího zázraku - Tierra verde nabízí Olivové mýdlo s citronovým extraktem.

 

Jak používat žlučové mýdlo:

Navlhčíme textil v místě skvrny, naneseme mýdlo a promneme. Mnutí je třeba provádět s ohledem na daný materiál, tzn. hedvábná halenka nesnese takové mnutí, jako snesou rifle :-). Necháme cca 15 minut účinkovat, poté místo důkladně opláchneme nebo vypereme celý oděv. Pokud skvrna nezmizí celá, proces opakujeme.

Na co si dát pozor:

Skvrny bílkovinného typu (krev, mléčné produkty) je nutné před praním ošetřit ve studené vodě. Bílkoviny se v teplé vodě srazí a není možné je pak odstranit. Při ošetření barevného textilu je dobré před použitím vyzkoušet jeho stálobarevnost aplikací na místě, které není vidět. 

Občas můžete zjistit, že se na mýdle udělal bílý povlak - nebojte, není zkažené. Bílý práškový povlak na povrchu mýdla není na závadu - jedná se o vysrážený chlorid sodný (sůl).

 

 

Složení

> 30 % mýdlo (sodné soli mastných kyselin - bez palmového oleje), < 5 % glycerin, žlučové enzymy. Suroviny pro výrobu naší drogerie volíme tak, aby představovaly co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Netestujeme na zvířatech. Tento výrobek neobsahuje ropné deriváty, palmový olej, vonné látky ani barviva.

Bezpečnost

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte odděleně od hnojiv, bělicích a oxidujících prostředků. Skladujte na suchém místě s relativní vlhkostí do 75 % a teplotami mezi -5 a 30 °C. Nespotřebovaný obsah odstraňte do komunálního odpadu. Použitý obal po důkladném vyprázdnění odevzdejte do tříděného odpadu. Případný bílý práškový povlak na povrchu mýdla není na závadu - jedná se o vysrážený chlorid sodný (sůl).

Minikurz ekoparní s Tierra Verde

Přednáška Alchymie ekopraní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: