Sůl na skvrny ULRICH - vzorek na jedno použití

SULV
Neohodnoceno

Sůl na skvrny ULRICH - vzorek na jedno použití


  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 9.3.2021
19 Kč
Kategorie: Prací prostředky na skvrny
 

Originální balení v kyblíčku, který slouží pro opakované použití - doplnění náhradním balení. Dle vlastní zkušenosti - nesplete se obsah :-).

Sůl na skvrny je bělící přípravek na bázi kyslíku.

Slouží k odstranění skvrn a vybělení bílého a stálobarevného prádla. Obsahuje perkarbonát sodný, který se při spojení s vodou rozpadá na bělicí a dezinfekční kyslík a sodu.

Vhodná pro vegany.

Při odstraňování skvrn prádlo nebo skvrnu namočte a posypejte solí a nechejte působit. Sůl na skvrny můžete přidat do pračky k pracímu prostředku a vyprat (2-3 polévkové lžíce). Při odstraňování zažraných skvrn pračku po několika minutách vypněte a nechejte v ní prádlo nějakou dobu namočené.

Náš tip: Tuto sůl můžete použít i místo tekutého písku. Vyčistí dokonce i připálené mléko na sklokeramické desce! Sůl na skvrny je výborná vždy, když se podaří něco připálit a hrnec se zdá pro příště nepoužitelný. Do připálené nádoby dát vařící vodu a trochu soli na skvrny a chvíli nechat působit. Následně se setře připálenina stejně jednoduše, jako v reklamě. Roztokem vytvořeným z vařící vody a soli na skvrny snadno vyčistíte např. zapatlanou a ulepemou kuchyňskou linku, dveře atd.

Podle naší zkušenosti se dá velmi dobře použít i do myčky na nádobí, jako mycí přípravek. Dávkování je stejné, jako u sypkých přípravků do myčky.

Velmi se nám doma také osvědčila kombinace soli na skvrny a indických mýdlových ořechu při mytí v myčce - do myčky na předmytí nasypete 2-4 čajové lžičky soli na skvrny (dle míry znečištění nádobí), do pytlíčku vložte 4-6 mýdlových ořechu, zavažte a spusťe program. Jako "leštidlo" je skvělý jablečný ocet.

  Sůl na skvrny je dodávána v originální plastové šroubovací dóze, kterou jistě velmi při používání oceníte. Po spotřebování náplně doporučujeme zakoupit sůl na skvrny - náhradní balení 1 kg. Kromě toho, že ušetříte, minimalizujete i odpad :-).

Balení: šroubovací dóza, 1 kg.

 

 

Jak pere perkarbonát sodný?
Percarbonát sodný je účinný i při nízkých teplotách do 60 stupňů, je třeba jej ale nechat působit několik hodin při vypnuté pračce. Při rychlém praní je třeba zvolit teplotu alespoň 60 stupňů.

Certifikát IMO zaručuje, že:
- jsou používáný jen přírodní, znovuobnovitelné zdroje,
- jsou přednostně využívány suroviny z ekologicky šetrného zemědělství,
- jsou využívány biologicky snadno odobouratelné složky,
- neobsahují nanočástice, ani geneticky pozměněné organismy,
- splňují kritéria GOTS (Global Organic Textile Standards),
- jsou jednotně a transparentně značeny,
- informují spotřebitele o účincích pracích a čisítích prostředků na životní prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.