E-shop je stále ještě v testovacím režimu - pokud vám něco nefunguje, prosím, dejte nám vědět! Díky moc!

Rumparooz G2 PAT OMALOVÁNKY VZORY k dobarvení dle vlastních představ - ROZMARNÁ

G2OMRO
Neohodnoceno

Výjimečná kolekce pleneček Rumparooz G2 v provedení omalovánek. Vybarvěte si plenku dle své nálady, fantazie a hravosti anebo ponechte jen tak v nezvyklé černobílé. AIO s vnitřními nohavičkami


  • Momentálně nedostupné
    Můžeme doručit do: 6.5.2021
679 Kč
Kategorie: na patentky
Položka byla vyprodána...
 

Výjimečná kolekce pleneček Rumparooz G2 v provedení omalovánek. Vybarvěte si plenku dle své nálady, fantazie a hravosti anebo ponechte jen tak v nezvyklé černobílé.

Plenku je možné nabarvit fixy a barvami na textil anebo ponechat vyniknout výjimečný černobílý design.

Postup při  pro vybarvení plenky

  • Připravte se na tvůrčí proces, abyste si jej mohly maximálně vychutnat
  • Pro barvení zvolte barvy na textil anebo permanentní popisovače vhodné na textil. Po uschnutí barvy barvící proces zafixujte pomocí sušičky na prádlo. Plenku vložte do sušičky na 15 až 20 minut na sníženou teplotu. Pro fixaci barvy není možné použít horkou žehličku. Mohlo by dojít k poškození polyuretanových vrstev na plence. Vždy dodržujte postup barvení, který uvádí výrobce barev. Barvy některých výrobců se tepelně nefixují.
  • Po ukončení fixačního procesu barvy plenku vyperte než ji obléknete dítěti.

Barvy na plence mohou postupem času blednout. Sytost a výdrž barev je odvislá od kvality použité barvy na textil.
Výrobce doporučuje následující značky pro barvení: Tulip a Sharpie. Oba výrobci dodávají také na český trh.

Jednovelikostní plena Rumparooz G2 získala největší počet přestižních ocenění v USA. Zamilujete si ji od prvního použití. Jedná se o plenku vše v jednom, nevyžaduje již použití svrchní kalhotek. Přebalování je snadné, jako s jednorázovou plenkou.

Rumparooz G2 je jednovelikostní plenka, a je vhodná již pro miminka od 3,5 kg váhy až do 15 kg. Jako jedna z mála plenek, umožňuje sepnutí až do 4 velikostí na délku. Plenka je velmi savá. Obsahuje  savé jádro 6 R Soaker, které si získalo oblibu po celém světě. Jádro má 2 vícevrstvé samostatné kusy a umožňuje sepnutí až 6 způsoby. Plenku lze díky tomu obléci opravdu malinkému miminku, aniž by na dítěti vypadalo obrovsky. Savé jádro lze odlišně sepnout pro novorozeňátka, větší děti i speciální sepnutí pro chlapečky a holčičky.   Stejně jako všechny výrobky Kanga Care je v pleně použit biodegradální polyuretan. Proces je méně toxický a má menší dopady na životní prostředí než tradiční PUL. Biodegradální polyuretan se v přírodě rozloží během 5 let. Jednorázové pleny se rozkládají až 500 let. Plenka je výborně prodyšná. Zapínání na patentky.

Plenečka obsahuje patentovanou dvojí ochranu před protečením. Výrobce si nechal patentovat systém dvojích vnitřních gumiček. Je to podobný systém, který se používá u jednorázových plen. Toto skutečně oceníte.

 Materiál:

Vnější materiál je heboučká polyesterová tkanina laminovaná biodegradálním polyuretanem.

Vnitřní část plenky přiléhající na kůži miminka: hypoalergenní polyesterový chamois (reálně materiál vypadá jako heboučký microfleec)

Vnitřní savé jádro: vyhotoveno z kombinace polyesteru a nylonu (mikrovlákno)

Plenka velmi rychle schne. Při běžné pokojové teplotě je plena suchá cca za 6 - 8 hodin.

Plenky perte na teplotu do 60 °C včetně. Vyšší teplota by mohla poškodit polyuretanové zátěry. Použijte množství pracího prášku, který doporučuje výrobce pracího prostředku.  Pro praní plen používejte dodatečné máchání anebo předpírku. Pro předpírku není nutné používat prací prášek. Prací prostředek je nutné dát pouze do hlavního praní. Vyhněte se používání aviváže. Sušení v sučičce možné - berte ale na vědomí, že sušení v sušičce zrychluje opotřebování pleny.

Jaký je rozdíl mezi aviváží a máchadlem (které je pro plenky ok), se dozvíte na našem blogu.

 Plenečku majitelka firmy navrhla po narození jejich dítěte, kdy se objevila velmi silná alergická reakce dětské pokožky na chemikálie obsažené v jednorázových plenkách. Materiály, které jsou použity pro tyto plenky jsou hypoalergenní. Chamois fantasticky odvádí vlhkost do středu pleny a tím je pokožka dítěte téměř suchá, čímž se minimalizuje její podráždění.

 

 

Věděli jste, že?

 

Kanga Care je americká rodinná firma, která vyrábí látkové plenky a doplňky k nim. Plenečky Rumaparooz a Eco Posh dosahují nejvyšší kvality, a to nejen na poli použitého materiálu a kvalitou zpracování, ale také používají nejnovější materiály z pohledu nízké zátěže na životní prostředí. Jejich výrobky získaly v USA řadu prestižních ocenění. Mezi tyto patří např ocenění: E parenting Media, Top Choice 2010, Moms Best Award Winner, SavBaby.com Excelence Award, National Parenting Center - Seal of Approval 2011. U svých kalhotkových plenek (u nás v obchodě zastoupené plenečkou Eco Posh) jsou držitelem patentu na nepromokavost plenek. Od roku 2008 výrobce používá na všechny své nepromokavé výrobky biodegradální polyuretan. Původně byly plenky vyráběny v USA, ale poté jak poptávka po zboží začala být příliš vysoká, přestaly být plenečky fyzicky vyráběny v USA. Výroba se přesunula do Číny. Jelikož si firma zakládá na velmi vysoké kvalitě, najala si švýcarskou společnost, která vlastní továrnu v Číně a certifikuje všechny výrobky, aby vyhovovaly našim náročným evropským a americkým normám, a to jak na zdravotní nezávadnost, kvalitu, dodržování lidských práv apod. Majitelé se taktéž osobně byli na výrobnu podívat, aby se přesvědčili, že je vše, tak je si přejí. Pojďte s nám bořit mýty v ČR a přesvěčte se, že Čína je obrovská země, která dokáže vyrábět zboží té nejvyšší kvality.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.