E-shop je stále ještě v testovacím režimu - pokud vám něco nefunguje, prosím, dejte nám vědět! Díky moc!

Probuzení ženské energie, Miranda Gray

MIRAN
Neohodnoceno

Cesta celosvětového požehnání lůna. Zpět k autentickému ženství


  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 23.10.2020
278 Kč
Kategorie: Literatura
 

Cesta zpět k autentickému ženství

 

Pětkrát ročně tisíce žen po celém světě navazují mezi sebou spojení. Navazují spojení, aby se vydaly na cestu ženského léčení a návratu ke svému dávno zapomenutému autentickému ženství prostřednictvím celosvětového požehnání lůna – probuzení ženské energie.

 

Proč je energetické centrum lůna zásadní pro spokojenou existenci a štěstí všech žen, bez ohledu na věk či fyzickou kondici?

 

Jaký význam má Posvátné ženství pro moderní ženy a jak obnovené spojení s tímto principem pomůže zbavit váš život stresu? Jak plně přijmout své ženství v mužsky orientovaném světě, který neustále odvádí ženy od toho, co to znamená být doopravdy ženou?

 

Součástí knížky je 28 dní dlouhá „cesta vědomého žití“, jež slouží jako základní průvodce po vaší pravé přirozenosti a dále pomáhá s léčením a probuzením, k němuž dochází prostřednictvím požehnání lůna.

 

Kniha je plná objevných momentů, meditací a cvičení určených všem ženám – bez ohledu na to, zda mají nebo nemají lůno či cyklus.

 

Autorka - Miranda Gray  je spisovatelka, umělkyně, léčitelka a učitelka.

Několik let intenzivně vede ženské skupiny a workshopy seberozvoje a kreativního psaní v Británii, Kanadě a Itálii.

 

Tématu ženství a cyklů se věnuje stále, vede na toto téma workshopy, propojuje kreativitu našeho života s přirozeností menstruačního cyklu.

 

Autorka se nevyhýbá modernímu životu žen a vnáší tuto moudrost například i do podnikání. Společně se svým mužem založila marketingovou a web-designérskou společnost Footmark Media Ltd, kde působí jako kreativní ředitelka.

 

Vydavatel:  Dharmagaia, 1. vydání 2018, kniha je vázaná, 216 stran, česky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.