E-shop je stále ještě v testovacím režimu - pokud vám něco nefunguje, prosím, dejte nám vědět! Díky moc!

Dívka s havraními křídly - T. Kramerová

DIVKA
Neohodnoceno
Dívka s havraními křídly vás vezme na pozoruhodný výlet. Je to na první pohled obyčejná školačka. Ovšem když se jí zadíváte do očí, předá vám moudrost, kterou v sobě střádá již celé věky.

  • (3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 21.8.2020
396 Kč
Kategorie: Literatura
 

Miriam je dívka, která si uchovala kontakt s duchovním světem. Vidí do sebe i ostatních a bravurně využívá svoji mysl tak, aby ona sloužila jí a ne naopak.

V této knize vás nechá nakouknout do svého vnitřního světa i do zkušeností z běžného života.

Nedávno se totiž z Prahy přestěhovala do malého města. Mezi novými spolužáky je i jeden, který ji nemá v oblibě a dává jí to dost okatě najevo...

Tuto knihu ocení čtenáři již od šesti let. Horní hranice není omezena, protože příběh Miriam se dotýká i duší dospělých. Krom poutavého děje přináší i přes tři desítky mentálních cvičení, která jsou přirozenou součástí vyprávění.

Aniž byste to postřehli, tak se při čtení učíte, jak efektivně pracovat se svým tělem, myslí i duší. Toto je velikým přínosem pro děti, které si na příběhu Miriam prožijí, že mohou aktivně ovlivňovat, a dokonce měnit své prožívání.

Autorka o sobě:
Jmenuji se Tereza Kramerová a jsem průvodkyně po krajině mysli.

Vizi napsat knihu jsem v sobě nosila 9 let, než přišel její čas a mohla jsem ji ze světa inspirace převést na papír. Tvůrčí proces mě naprosto pohltil.

Nebyla jsem to já, kdo určoval osudy hlavních hrdinů. To oni sami si říkali, jakými zkušenostmi projdou, a občas jsem byla sama v úžasu, jak se zápletky vylouply. Když jsem pochopila, proč je Antonín na Miriam tak zlý, dlouho jsem plakala. I při psaní posledních kapitol jsem smáčela nejedno tričko slzami.

Rozkryl se mi totiž velmi hluboký příběh, který ukazuje nepřátelství v úplně jiném světle. Naštěstí ho takto dokázala uvidět i Miriam a o svou nabytou moudrost se podělí i s vámi.

Troufám si říct, že to, jak je kniha pojatá, zde nemá obdoby. Nabízí se vám tak možnost pohlédnout na běžný život novýma očima.

Proč bystě měli mít Dívku s havraními křídly v knihovně?

  • Je jedinečná v tom, že přináší duchovnost, která patří do našeho českého prostředí.
  • Je poutavě vyprávěná a čtenáře vezme díky "obyčejnému příběhu" do sfér, o kterých se moc nemluví, ale přitom zásadně ovlivňují naše prožívání.
  • Poukazuje na souvislosti (například na to, jak si vybíráme rodiče, co se děje po smrti atd.), které nejsou obecně známé, ale jejichž znalost přináší úlevu

Přeji si skrze tuto knihu předat vám i vašim dětem:

  • NADĚJI, že život ve svých jednotlivostech má smysl.
  • POCHOPENÍ, že každé chování má svoji hlubokou příčinu.
  • VĚDOMÍ, že jsme všichni propojeni a tvoříme jedno velké dílo
  • NÁVOD, jak pracovat s tím obrovským darem, kterým je naše mysl.

Knížka byla vydána na konci roku 2017 a během měsíce bylo 5000 výtisků prodáno. Tereza nás i děti i v této knížce hladivým a laskavým způsobem učí pracovat se svojí myslí tak, aby nám sloužila a funogovala. Možná vám otevře oči a možná zjistíte, že to vlastně už taky děláte, a s Dívkou najednou můžete vědomě svůj dar rozvíjet.

Užijte si čtení!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.