My Pouch svačinová kapsička, 10 ks

MP10
Neohodnoceno
Výhodné balení 10 ks opakovaně plnitelných svačinových kapsičeK.

  • (> 3 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 11.5.2021
299 Kč
Kategorie: Jídlo
 

Představujeme svačinové kapsičky My Pouch - úžasný vynález pro všechny aktivní rodiče a čisté krmení batolátka vlastním kvalitním jídlem kdykoli a kdekoli.

Jsou to kapsičky, do kterých můžete opakovaně vkládat ovocné a masozeleninové přesnídávky, jogurty či jakékoliv další mixované pochutiny pro vaše děti. Hodí se zejména na cesty, když potřebujete, aby se děti najedly bez zašpinění. Ostatně i doma se občas tento požadavek může vyskytnout :) U nejmenších je to způsob stolování, který zvládnou sami. U batolat je to způsob stolování, kterým se zvládnou při troše dobré vůle neušpinit. Po předškoláky je to vhodná forma svačinek na výlety. Na boční straně je závit s víčkem, jakmile přijde čas na svačinku, děti si samy z pytlíku jídlo vysají :) Prázdné obaly zase zavíčkujete a odvezete domů, jsou velmi skladné. 

 Na cesty se nám osvědčilo brát termosku s horkou vodou a kapsičku s masozeleninovým pokrmem v ní pak ohřát. Stačí malá termoska a k tomu silnější pytlík (používáme ikea sáčky), do kterého nalijete vodu, do ní ponoříte kapsičku a necháte jídlo ohřát - rychlé, praktické a kdekoli použitelné. Pro aktivní rodiny s více dětmi občas přímo batolecího rytmu světa.
Markéta


Kapsičku My Pouch otevíráte na horní straně. Při otevírání vložte prst mezi drážky, abyste je uvolnili - neodtrhávejte od sebe stěny kapsičky tahem! Pokud je otevíráte tahem, může se stát, že se "kolejničky" odlepí od stěny kapsičky.  Do jedné kapsičky se vejde až 180 ml pokrmu - kapsička je tak díky svému obsahu vhodná i pro starší děti, jako svačinka do školy apod. (180 ml je zhruba obsah jednoho standardního malého kelímku s jogurtem). 

Kapsičku po použití propláchněte vodou. Můžete mýt i v myčce. Pokud se vám někde uchytí nějaký  zbytek, osvědčil se nám starý zubní kartáček na vnitřní dočištění a kartáček na čištění brček u brčkových lahviček. Kapsičku otevřete, propláchnete, vymyjete víčko a necháte uschnout. Kapsičky My Pouch můžete mýt i v myčce - jednoduše je rozevřete přes několik trnů v koši myčky a kapsička se tak důkladně vymyje i vyschne.

Kapsičky s jídlem můžete zamrazit. Pokud potřebujete přebytky jídla zamrazit a uchovat k pozdější spotřebě, kapsička My Pouch to zvládne. Po servírování pak můžete obsah ohřát ve vodní lázni. (Ne v mikrovlnce)

Kapsičky My Pouch neobsahují ftaláty, BPA ani PVC, jsou vyrobeny pouze z bezpečných materiálů vhodných k přechovávání potravin. Zdravotní nezávadnost byla testována dle platných EU norem. Víčka jsou s průduchy a dostatečně velká tak, aby nehrozilo spolknutí nebo dušení.

Svačinové kapsičky milují děti různého věku - opakovaně plnitelná kapsička na přesnídávku  vám ušetří peníze za prefabrikáty, můžete ji použít k vlastním příkrmům nebo třeba i na jogurt.

S kapsičkami dodáváme návod k použití a údržbě v českém jazyce.

Rozměry i s víčkem = 105mm x 135mm
Rozměry pouze kapsičky bez víčka = 105mm x 160mm

Balení: 10 ks kapsiček,  10 ks víček

Cena je za 1 balení (tj. 10 ks)

1 samostatné balení lze zaslat jako doporučený dopis.


Vyrobeno v Číně.

LETÁK S NÁVODEM KE STAŽENÍ (PDF)

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.