Bum hugger - noční plenka
Výrobce: Ellas house
Původní cena: 379 Kč (s DPH)
Cena: 335 Kč (s DPH)
Fantastická noční plína ze směsi konopí a bavlny na patentky či suchý zip s vnitřní flísovou vrstvou pro suchý zadeček.
Vlákno konopí je 10x silnější než vlákno bavlny o stejné hmotnosti, což se projevuje vyšší savostí, konopí lze na rozdíl od bavlny pěstovat v mnoha klimatických podmínkách s minimální spotřebou vody, díky malému množství škůdců se nepoužívájí při jeho pěstování ŽÁDNÉ HERBICIDY a jen MINIMUM PESTICIDŮ
Vnitřní vrstva z fleesu zajištuje díky svým hydrofobním vlastnostem odvod vlhkosti do sací vrstvy z konopí/bavlny, zadeček tak zůstává v suchu a není v kontaktu s mokrou a studenou látkou.
Sací jádro z konopí zajišťuje vysokou absorpční schopnost plenky. Díky inovaci Ellas House je možné sací jádro z pleny vytáhnout a plenka tak výrazně rychleji schne. U citlivějších dětí na fleece můžete zkusit dát vnitřní "chobot" nahoru, a zabránit tak kontaktu zadečku s fleecem. Chlapečkům chobot skládejte napolovinu do přední části, holčičkám vyzkoušejte po délce i dopředu - záleží, kterým směrem čurají ;-).
V oblasti nožiček jsou všity gumičky vytvářející "křidýlka", které zabraňují vytékání obsahu plenky. Nikdy netlačí - díky fleecu.
Plenka se dodává bez extra sací plenky. Pokud potřebujete zvýšit savost, velmi se nám osvědčila http://www.latkovky.cz/vkladaci-plenecky/konopna-vkladaci-plenka-ellas/originální konopná vkládací plenka Ellas House, přeložená na polovinu a vložená do "kapsy" k savému jádru. Plena je tak přijatelně baculatá (v provnání výkon/objem je přímo superštíhlá :-) a savostí bez problémů překonává jednopoužiťové plenky.
Na Bum hugger - noční plenku je nutné použít svrchní kalhotky. Na noc doporučujeme kalhotky o číslo větší, než používáte na den. Od noční pleny čekáme velkou savost a je tím pádem objemnější. Těsné kalhotky by mohly způsobit provlhávání na oblečení.
Orientační tabulka velikostí:
S do 7 kg
L 7-18 kg
XL od 16 kg
U této plenky doporučujeme dodržet zhruba velikosti - u fleecu je potřeba, aby plena dobře seděla. U příliš velké pleny vám bude vše utíkat kolem nožiček a nezvládne se to vsakovat skrze fleece. Nejste-li si jisti výběrem vhodné velikosti, kontaktujte nás, pomůžeme najít řešení. Podle našich zkušeností plenky vel. S (a obecně plenky velikosti 1) velmi snadno prodáte, poptávka je veliká :-)
Protože barva fleecu se v každé dodávce mění, pokud máte preference či nějakou barvu, kterou rozhnodně nechcete, dejte nám, prosím, vědět, v poznámce při odesílání objednávky. Pokusíme se Vám v rámci možností vyhovět. Děkujeme.
.




Komentáře
Žádné komentáře
Pro možnost přidávání komentářů se musíte přihlásit.